Вентилятор підлоговий CROWN FS-1659 Чорний 60Вт побутовий
-18%
10 днів
влевовправо
Вентилятор підлоговий CROWN FS-1659 60Вт

Основне
CROWN FS-1659 — підлоговий вентилятор, незамінний у спекотне літо. Завдяки ньому ви можете швидко охолодити температуру в приміщенні та відновити енергію та гарне самопочуття. Ви зможете знову зібратися з думками, зробити глибокий вдих і повернутись до своїх повсякденних справ.
робота в стаціонарному положенні та з поворотом на 90°, регулювання висоти. Вентилятор CROWN FS-1659 оснащений захисними ґратами, які роблять цей вид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей. Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів дозволяє направити свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 3-ступінчасте регулювання дозволяє регулювати швидкість і силу обдування.

Характеристики
Тип: підлоговий
Потужність: 60 W
Захисна решітка
Вид: 3-х лопатевий
Живлення: мережа 220В-50гц
Кількість швидкостей: 3
В одній заводській упаковці йде 2 вироби, тому товар може приїжджати у коробці транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



