Вентилятор підлоговий CROWN FD1206 Білий 60 Вт побутовий для дому

Вентилятор настільний CROWN FD1206 Білий 60 Вт

CROWN FD1206 — настільний вентилятор, який стане зручним рішенням у спекотний період. Дозволяє швидко створити комфортний потік повітря в приміщенні та підтримувати приємну температуру для роботи чи відпочинку.
Модель працює як у стаціонарному режимі, так і з поворотом до 90°, що забезпечує рівномірний обдув. Передбачене регулювання кута нахилу для точного направлення повітря. Три швидкості дозволяють обрати оптимальну інтенсивність обдуву.
Вентилятор оснащений захисною решіткою для безпечного використання.

Тип: підлоговий
Потужність: 60 W
Захисна решітка
Тип: 3-лопактний
Живлення: мережа 220В-50гц
Кількість швидкостей: 3
В одній заводській упаковці йде 2 вироби, тому товар може приїжджати в транспортувальній коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 890 ₴



