Вентилятор настільний Crown FD0906 Білий 60Вт побутовий для дому 22см
-15%
- Готово до відправки
1 000 ₴
850 ₴
Вентилятор настільний Crown FD0906 Білий 60Вт

робота в стаціонарному положенні та з поворотом на 90°, регулювання висоти. Вентилятор Crown FD0906 обладнаний захисною решіткою, яка робить цей різновид побутової техніки абсолютно безпечним для дітей. Регулювання висоти, регулювання кута нахилу та поворот на 90 градусів, дає змогу спрямувати свіжий потік повітря в потрібну точку простору, а 2-ступеневе регулювання дає змогу регулювати швидкість і силу обдування.

Тип: підлоговий
Потужність: 60 W
Захисна решітка
Тип: 3-лопактний
Живлення: мережа 220В-50гц
Кількість швидкостей: 2
В одній заводській упаковці йде 2 вироби, тому товар може приїжджати в транспортувальній коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Діаметр лопатей | 22 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 850 ₴




